Logo-pbkon-sro

Sme spokojní. Môžeme sa spoľahnúť a naviac v oblasti daní myslia v Emineu za nás, čo pre nás vytvára pridanú hodnotu vo viacerých smeroch. Šetríme čas, peniaze a môžeme sa venovať našim prioritám. 

Mgr. Peter Bobik, konateľ a majiteľ pbkon s.r.o.

 

Logo-SwissInnovision-sro We have been receiving financial services from Emineopartners since 2009 and would like to confirm that the services we have received were always correct, on time, adequate and professional. In addition to that the attitude of people providing the services is absolutely friendly, always ready to help and flexible for business people who are always running out of time. This peace of mind is worth a lot and therefore I would like to recommend Emineopartners further without any hesitation.

Nasrin Davis, executive of SwissInnovision s.r.o. 
 
Logo-IvanPerlakiConsulting-sro Vaše služby majú tú najvyššiu úroveň profesionality, expertízy a kvality. Pracujete s maximálnym nasadením a vždy sa snažíte 100 percentne vyriešiť všetky problémy klienta alebo zabrániť aby vôbec vznikli. Tak s Vami ako aj s Vaším tímom sa nám tiež vynikajúco spolupracuje.

Doc. Ing. Ivan Perlaki, CSc. konateľ a majiteľ  spoločnosti Ivan Perlaki Consulting, s.r.o.
 
Svet Pokladní Emineo Partners je náš spoľahlivý partner v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vzhľadom na to, že používame účtovný SW, ktorý ja nainštalovaný v našej lokálnej sieti chodia zamestnanci Emineo Partners spracováť účtovníctvo priamo ku nám do prevádzky - čo nám maximálne vyhovuje.

Dávid Markovič, hlavný technik Svet Pokladní


Copyright © 2012 Emineo Partners / Website by +421 Studio